Головна Кримінал Житомирянка “купила” у шахраїв трактор за 35 тис. грн

Житомирянка “купила” у шахраїв трактор за 35 тис. грн

394
0

Житомирянка перерахувала продавцям 35 тис. грн за мінітрактор, однак техніку не отримала. Жінка з чоловіком “попалися” на оголошення шахраїв.

Нині справою займається поліція.

“Як розповіла заявниця, вони з чоловіком вирішили придбати собі техніку для обробки земельної ділянки. Для цього переглянули на сайтах оголошень інформацію та обрали кільки прийнятних пропозицій. Зрештою зателефонували одному з продавців, чия ціна була привабливою”, – повідомили в поліції.

Подружжя обрало на сайті оголошень найпривабливішу пропозицію. Спочатку покупці мали заплатити лише 4,5 тис. за доставку трактора. Однак згодом продавець перетелефонував і повідомив, що через воєнні дії така форма оплати неможлива – потрібно платити всю суму.

Шахрай надсилав жінці фото трактора та навіть відео нібито готової до транспортування техніки. Після отримання коштів надіслав номер накладної. Однак квитанція виявилися чужою. Той порадив користуватися веб-додатком. Зрештою продавець перестав виходити на зв’язок, а трактора покупці так і не отримали.

Жінку не зупинив навіть той факт, що гроші потрібно було надіслати не на банківський рахунок, а на декілька телефонних номерів.

Нині поліція розслідує справу як шахрайство. Правоохоронці зазначають, що цьогоріч вже встановили 20 причетних до таких кримінальних правопорушень осіб.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here