Home Кримінал Житомирянина засудили на довічне ув’язнення за вбивство колишньої дівчини та її матері

Житомирянина засудили на довічне ув’язнення за вбивство колишньої дівчини та її матері

404

Жорстоку розправу із 22-річною дівчиною після того, як вона припинила з ним стосунки, вчинив житомирянин у 2019 році.

Він прийшов до будинку дівчини та забив до смерті цвяходером її матір. Дівчина, яка вибігла на крики матері, теж потрапила під удари. Парубок заніс дівчину до хати та завдав з десяток ударів ножем. 

Його засудили на довічне ув’язнення за подвійне вбивство.

У прокуратурі розповіли деталі справи, які хлопець ще й записував у щоденник:

“У лютому 2019 року, у Житомирі, на території приватного помешкання, виявили жорстоке вбивство господарки будинку та її 22-річної доньки. Коли за викликом сусідів прибули правоохоронці, зловмисник ще у той час перебував на місці злочину, та, побачивши поліцію, втік і декілька днів переховувався. Невдовзі після оголошення у розшук його затримали та відразу взяли під варту. 

Установлено, що парубок вчинив жорстоку розправу після того, як дівчина припинила з ним стосунки та мала намір виїхати з міста (до матеріалів слідства було долучено його щоденник, де він викладав свої «плани» та міркування про помсту). 

Того рокового дня прийшов до будинку вранці, близько 08.00 год, та зустрівши на подвір’ї матір дівчини, забив жінку завчасно приготовленим цвяходером. Почувши крики про допомогу, дівчина також вибігла з хати та відразу потрапила під удари цвяходера. Поранену потерпілу вбивця заніс до хати, де вже ножем завдав десяток смертельних ударів. Аби приховати сліди злочину, будинок  замкнув,  а тіло жінки прикрив у дворі шифером”.

Прокурори зазначають, що чоловік на суді у скоєному не розкаявся, свою вину не визнав. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here