Home Гроші Злочинне угруповання, яке займалось продажем фальсифікованого на ринках Житомира судитимуть

Злочинне угруповання, яке займалось продажем фальсифікованого на ринках Житомира судитимуть

431
0

Прокурори передали обвинувальний акт до суду щодо злочинного угруповання у Житомирі за фактом організації незаконного придбання з метою збуту, транспортування та зберігання з цією метою, а також збуту незаконно виготовлених спирту етилового та алкогольних напоїв.Також організатора та двох співучасників обвинувачують у відмиванні коштів, здобутих злочинним шляхом, за попередньою змовою.

Протягом вересня 2022 – квітня 2023 років у Житомирі діяло злочинне угруповання у складі 8 осіб, яке займалося незаконним виготовленням та продажем алкогольних напоїв.

Його організатором був місцевий мешканець, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічний злочин. Цього разу він організував міжрегіональну схему, залучивши ще й харківського підприємця-постачальника сировини.

Під нелегальну «гуральню» організатор виділив приміщення у власному домоволодінні. Розлиту у пляшки алкогольну продукцію постачали на місцеві ринки. Продавали як вроздріб, так й індивідуальним клієнтам.Частину виручених коштів розподіляли між собою, решту використовували для закупівлі сировини. Такий бізнес приносив мільйонні прибутки.

Під час обшуків було вилучено 15,5 т фальсифікату, майже 800 тис. грн готівки, понад три десятки банківських карток, мобільні телефони зі стартовими пакетами різних операторів стільникового зв’язку, легковий і вантажний автомобілі, причеп. На все вилучене накладено арешт.

Previous articleВикликати екстренні служби в Україні тепер можна за єдиним номером
Next articleЧоловіка, який “замінував” Звягельську міськраду можуть ув’язнити

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here