Home Кримінал Знайшовся: Кузьміних не знав, що його розшукує НАБУ

Знайшовся: Кузьміних не знав, що його розшукує НАБУ

28484

Від учора, 3 лютого, НАБУ оголосило в розшук народного депутата України Сергія Кузьміних, якого 28 січня було затримано на хабарі.

А вже сьогодні, 4 лютого, Кузьміних заперечив те, що він переховується та заявив, що досі не отримав ніякої повістки, передбаченої законом.

Відповідне звернення до детективів НАБУ він опублікував на своїй сторінці у Фейсбук.

«Я, Кузьміних Сергій, з подивом дізнався з інтернету про мій розшук, в який мене подало НАБУ. Шановні детективи, я не переховуюся і не маю такого наміру. На цей час ні я, ні мій адвокат не отримували повістку, як передбачено законом. Всі наші контакти працівникам НАБУ відомі. Повторююсь і наголошую, я готовий брати повну участь у всіх процесуальних діях і більш за всіх зацікавлений розповісти, що відбулось і відстоювати свою позицію в суді», – пише він у дописі.

Сам Кузьміних ще в лютому 2021, під час затримання на хабарі Миколи Суслика, колишнього директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА, писав на своїй сторінці у Фейсбук таке: «От чому у нас в країні чиновники такі хворі? Особливо ті, кому одягають кайданки. Саме цікаве, що у них одразу після затримання з хабарями виникають проблеми зі здоров’ям…».

Іронічно, адже сам Сергій Кузьміних після того, як НАБУ затримало його під час отримання хабаря в 558 тис. грн, теж пішов на лікарняний. Про це свідчить заява, яку зробила його адвокатка Лариса Криворучко.

«Народний депутат України Кузьміних С.В. був викликаний детективом НАБУ на 31.01.2022 в якості свідка у кримінальному провадженні. Однак у зв’язку з перебуванням його на лікуванні в закладі охорони здоров’я за умови неможливості тимчасово залишити цей заклад, на виклик не прибув, про що було письмово проінформовано орган НАБУ через канцелярію та телефоном детектива НАБУ Глудзура О.М», – пише Криворучко на своїй сторінці у Фейсбук.

Раніше НАБУ опублікувало відео, як нардеп Кузьміних брав хабар.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here