Головна Кримінал «Звонок не работает, стучать!»

«Звонок не работает, стучать!»

182
0

Алкоголь сьогодні, на жаль, став невід’ємною частиною чи не кожного свята. Проте жахаючим є і той факт, що він також постійний супутник мало не кожного злочинного діяння. Повідомляє Богунський РВ УМВС України 
в Житомирській області.

З метою протидії самогоноварінню та пияцтву працівники міліції систематично проводять відповідні профілактичні заходи. Так, нещодавно дільничні інспектори Богунського РВ УМВС України в Житомирській області викрили чергову домашню гуральню, яку організувала 59-річна житомирянка. За словами жінки, вона сподівалася, що продаж оковитої стане надійним способом покращення власних матеріальних статків. 

А для зручності клієнтів на вхідних дверях «підприємиця» розмістила промовистий напис «Дзвінок не працює, стукати». Проте працівники міліції вчасно перешкодили активному розвитку її бізнесу. 

Як розповів начальник відділу ДІМ Богунського РВ Олег Петелюк, під час огляду помешкання пенсіонерки було вилучено 17 літрів самогону, 60 літрів закваски та самогонний апарат. 

Наразі вирішується питання про порушення відносно жінки кримінальної справи за ч. 2 ст. 203 «Зайняття забороненими видами господарської діяльності» Кримінального кодексу України.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here