У Житомирі 16 травня до Дня вишиванки з 12 до 18 години на Новому Бульварі (біля кінотеатру «Жовтень» та обласної бібліотеки ім.О.Ольжича) діятимуть святкові локації.

Наразі вже стартували основні заходи – виставка тематичних картин, виставка-продаж виробів майстрів народної творчості від КУ «Житомирський обласний центр народної творчості» (косметика ручної роботи, сумки, прикраси, обереги, ляльки-мотанки, сувеніри, вишиті аксесуари), а також години художньої творчості, майстер-класи для дітей з розпису шоперів і чашок, виставка вишитих робіт регіонів України від Школи поліської автентичної вишивки, виставка художніх робіт учнів мистецьких закладів міста, ART-HUB «Бібліотека просто неба», виставка вишитих робіт Житомирського фахового коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка, Житомирського краєзнавчого музею. Згодом буде лекція «Український головний убір» від Марії Масловської та ін.

Також на Новому Бульварі та Михайлівській встановили фотозони, аби відвідувачі та перехожі у вишиванках могли зробити фото.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here