Home Культура На районі: бульвар Польський по вулиці Захисників України і каскадні сходи до...

На районі: бульвар Польський по вулиці Захисників України і каскадні сходи до Камʼянки у Житомирі. ВІДЕО

2033

Місяць тому в Житомирі було перейменовано одну із вулиць. Відтак вулиця Степана Маликова отримала нову назву – Захисників України. До слова, у 2016-му вже була спроба її перейменування і тоді зупинилися на варіанті Сурина гора, та через кілька місяців стару назву було повернуто.

Отож, у рамках рубрики «На районі» журналісти «Першого житомирського інформаційного порталу» вирішили відвідати цей мікрорайон і показати його найкрасивіші куточки.

Зокрема, серед багатоповерхової забудови розташувався бульвар Польський, реконструкцію якого завершили у минулому році. На центральній алеї є багато місць для сидіння, урни для сміття, освітлення, декоративні елементи і насадження рослин. У будній день ввечері ми зустріли житомирян різного віку, у тому числі багато батьків із дітьми.

Далі знаходиться дитячий і спортивний майданчики, простори для культурних заходів, прогулянок і активного відпочинку.

Через дорогу від Польського бульвару – каскадні сходи, що ведуть до Набережної Камʼянки і дитячого пляжу. Їх облаштували раніше у рамках одного з проєктів «Бюджету участі». Охочі можуть спуститися сходами і походити стежками біля річки.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here