Home Кримінал У Бердичеві підприємниця організувала нелегальну мережу збуту цигарок – її та трьом...

У Бердичеві підприємниця організувала нелегальну мережу збуту цигарок – її та трьом спільницям повідомили про підозру

31

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури організованій злочинній групі у складі чотирьох осіб повідомлено про підозру у незаконному придбанні з метою збуту, зберіганні з цією метою та збуті незаконно виготовлених тютюнових виробів (ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 КК України).

Розслідуванням встановлено, що нелегальну мережу збуту підакцизних товарів у Бердичеві налагодила 37-річна приватна підприємниця.

Підозрювана займалася офіційною торговельною діяльністю у декількох кіосках. А щоб отримати неконтрольований державою прибуток, на базі наявних торговельних точок «запустила» ще й тіньову мережу продажу цигарок.

Вона закупляла оптові партії цигарок популярних брендів та розподіляла по кіосках. Роздрібною торгівлею займалися три спільниці–продавчині. Збували «лівий» товар, дотримуючись конспірації. Оскільки торгували тривалий час, протягом 2023 року, покупці знали, що у них «з-під поли» можна придбати дешевші тютюнові вироби (середня вартість однієї пачки – 50 грн).

 У січні цього року нелегальну мережу викрили. Під час обшуку вилучено чорнову бухгалтерію, фальсифіковані цигарки, на які накладено арешт.

Досудове розслідування – ГУНП в області. Оперативний супровід –  Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here