Home Культура Переселенка з Луганська у Житомирі представила «Художній світ інсталяції». ФОТО

Переселенка з Луганська у Житомирі представила «Художній світ інсталяції». ФОТО

111

Ірина Руденко – кравчиня, дизайнер одягу та манекенниця за фахом, але у 2010-му в її житті зʼявилося нове творче захоплення – почала займатися художньою інсталяцією, декоруванням.

Частину її робіт з 1 по 31 липня в рамках другої персональної виставки «Художній світ інсталяції» можна побачити у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Олега Ольжича.

Зокрема, серед представленого – прикраси, предмети декору та інтерʼєру, панно, вбрання, картини, вази, скриньки, текстильний колаж, художня інсталяція та багато іншого, прикрашені природними (дерево, каміння, плоди рослин, квіти, колосся) та штучними матеріалами, блискітками.

Кожна робота – унікальна та особлива, усе до деталей майстриня продумує самотужки, має власний стиль, втілюючи оригінальні ідеї.

Пані Ірина родом із Луганська, але з 2014 року була змушена починати життя з чистого листка. Підтримати майстриню житомиряни та гості міста можуть, відвідавши виставку, а також придбати будь-яку із 50 робіт (після завершення виставки планується повний розпродаж).

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here