Home Культура Відомі зірки та лазерне шоу: в області три дні святкуватимуть 150-річчя від...

Відомі зірки та лазерне шоу: в області три дні святкуватимуть 150-річчя від народження Лесі Українки

359

Виступ відомого українського гурту (хедлайнера поки не називають), лазерне шоу, фестивалі, ярмарки, фотозони, театралізовані екскурсії та святкова хода – так у Житомирській області планують відсвяткувати 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

Триденний фестиваль літератури і мистецтва «Лесині джерела» проведуть традиційно у Новограді-Волинському 23-25 липня. Основний день свята – 24 липня.

Про це повідомили в облраді за підсумками засідання оргкомітету:

"Програма розрахована на всі вікові категорії. Це різноманітні музичні фестивалі, виставки, ярмарки, квести, тематичні фотозони, театралізовані екскурсії «Лесиними стежками» за участі акторів молодіжного театру, Всеукраїнський конкурс творчого слова, Всеукраїнський конкурс автентичного співу «Животоки», відзначення лауреатів Премії Лесі Українки, свято родинних традицій у Музеї родини Косачів, численні заходи для дітей та святкова хода. Також у програмі концерт за участі хедлайнера свята, відомого українського гурту, та лазерне шоу".

Нагадаємо, що 2021 рік на Житомирщині оголошено роком Лесі Українки. На минулому засіданні оргкомітету було прийнято рішення про перенесення масштабного відзначення 150-річчя відомої поетеси на літо та провести заходи саме в рамках Міжнародного фестивалю літератури і мистецтва «Лесині джерела».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here