Home kultura Ялинку ніхто не прикрашав, гірлянду не чіпляли, гірлянди вже три роки прикрашають...

Ялинку ніхто не прикрашав, гірлянду не чіпляли, гірлянди вже три роки прикрашають вулицю – директор КП “Міськсвітло”

581
0

З 5 грудня в соцмережах поширилися фото та відео ялинки на вулиці Михайлівській у Житомирі.

Фото: інстаграм pzhytomyr

Ця ялинка була увінчана електрогірляндою, яка привернула увагу та викликала негативні емоції в житомирян у соцмережах

Фото: інстаграм brr_zhytomyr

У нас це викликало певне здивування, оскільки раніше нам у коментарі Ілона Колодій, начальниця управління культури ЖМР розповідала, що у зв’язку з воєнним станом не планується встановлення новорічних ялинок.

“Тому на сьогоднішній день ми плануємо з 1 грудня до 24 грудня включно відкрити резиденцію святого Миколая, яка буде розташована в маєтку Філіпова. Тому запрошуємо всіх маленьких житомирян і гостей нашого міста. Цього року не заплановано новорічних ялинок, так як і в минулому році в умовах воєнного стану, згідно з законом України, який забороняє проведення великих заходів.” – розповідала начальниця управління культури ЖМР, Ілона Колодій.”

Тому ми зв’язалися з Ілоною Колодій, щоб уточнити інформацію щодо прикрашання ялинки на Михайлівській. На що отримали відповідь, що її управління не має жодного відношення до прикрашання ялинки, та порадила звернутися до представників КП “Міськсвітло”. Ми звернулися до директора КП “Міськсвітло” Сергія Ковальчука за коментарем телефоном. Комунальник каже, що електрогірлянда на ялинці висить три роки поспіль, і її навіть не знімали. Та додає, що жодних коштів з бюджету міста на це не вистатили.

Фото: сайт ЖМР

“Ялинку ніхто не прикрашав, гірлядку не чіпляли – вони вже три роки прикрашають вулицю. Жодних коштів з міського бюджету на це не витрачалося. Оскільки скоро свята, важливо, щоб у дітей була радість. Ми перевірили гірлянду, відновили деякі з’єднання та підключили її на всіх деревах, на яких вона була встановлена три роки тому”, – пояснив директор КП “Міськсвітло” Сергій Ковальчук.

Previous articleВ Україні 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера
Next article“Після війни хотів стати лісником”, – рідні про Героя України Кирила Марача, якому відкрили дошку в Житомирі

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here