Home Війна “З любов’ю до ЗСУ”: у Житомирі під час свята для дітей зібрали...

“З любов’ю до ЗСУ”: у Житомирі під час свята для дітей зібрали обереги, солодощі і малюнки військовим. ФОТО

406

У міському культурно-спортивному центрі в Житомирі 17 лютого відбувався тематичний захід “З любов до ЗСУ” з нагоди Дня Святого Валентина, до якого долучилися діти віком від 6 років та їх батьки.

Для них вихованці центру влаштували концерт із хореографічними постановками і виконанням патріотичних пісень, а після цього на дітвору чекали майстер-класи, в під час яких вони могли створити обереги для захисників, написати слова вдячності і підтримки військовим на валентинках.

Усе це разом із дитячими малюнками, які присутні могли оглянути в рамках арт-сушки, буде відправлено на передову.

Крім цього, у холі закладу облаштували місце для збору солодощів і теплих речей захисникам, а також фотозону, біля якої кожен міг зробити світлину на згадку. Після концертної частини, діти розділилися на дві команди: одні разом з викладачами центру виготовляли вироби, інші взяли участь в ігровому “Движі”, а потім помінялися локаціями. Для юних гостей були доступні й інші активності.

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міськради Ірина Ковальчук, відзначила, що колектив Центру всіляко підтримує ЗСУ – збирають посилки, проводять патріотичні заходи, плетуть маскувальні сітки, долучаються до волонтерських ініціатив.

Юлія Демусь

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here