Home Гроші Четверо жителів Житомирського району стали жертвами однієї шахрайської схеми

Четверо жителів Житомирського району стали жертвами однієї шахрайської схеми

435
0

Однією із найрозповсюджених шахрайських схем виманювання коштів у людей є прохання знайомих про допомогу. «Маю проблеми… Терміново потрібно кошти, а картка заблокована (втрачена). Позич мені, за кілька годин (днів) поверну…» – у повідомлення подібного характеру люди часто вірять, втрачаючи згодом власні кошти.

Жертвами саме такої афери упродовж останнього тижня стали одразу четверо жителів Житомирського району.

“В усіх випадках шахраї діяли за однаковою схемою: потерпілі отримували в месенджері повідомлення зі сторінок своїх знайомих. Ті нібито просили позичити кошти на дуже короткий термін для розв’язання власних проблем. Отримувачі без вагань відправляли на банківські рахунки, вказані у повідомленнях, потрібні суми. А пізніше дізнавалися про те, що доступ до сторінок у соціальних мережах товаришів отримали ошуканці, які й розсилали ці повідомлення. Самі ж знайомі ніякої позики не потребували”, – повідомляють у поліції.

Загальна сума збитків, завданих потерпілим, сягає близько 15 тисяч гривень.

Наразі поліцейські з’ясовують обставини діянь та встановлюють причетних до правопорушень у рамках відкритих кримінальних проваджень за фактом шахрайства.

Previous articleУ одній із військових частин у Житомирській області виявлено надлишкове майно на понад 65 млн грн, – Спецпрокуратура
Next articleВійськові зможуть безкоштовно заморожувати репродуктивні клітини. Навіщо це потрібно і чому важливо?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here