День чоловіків: що думають житомиряни і що бажають ЗСУ? Опитування

507
0

Всесвітній день чоловіків (World Men’s Day) цьогоріч припав на 5 листопада. Цей день відзначають у першу суботу листопада. Крім того, 19 листопада буде ще й Міжнародний день чоловіків (International Men’s Day).

Що думають про ці свята житомиряни та що бажають чоловікам-захисникам – в опитуванні Першого житомирського.

Більшість відповіли, що про цей день ніколи не чули. Військовим житомиряни побажали традиційно – перемоги та витримки.

Не знав!  Для мене – це взагалі здивування. Я думав, що є тільки день армії, але щоб свято чоловіків. Святкувати не буду зараз, не той час”.

Не знала! Загалом до свята відношуся добре: близьких-чоловіків вітатиму.  У суботу зберемося родиною та привітаємо наших чоловіків. Військовим нашим бажаю здоров’я та витримки”.

“Про день чоловіків знав. Захисникам, які зараз на війні, бажаю здоров’я та нехай тримаються”.

Про такий день ніколи не чув, але святкувати не будемо. Нашим бійцям бажаю наснаги та щоб кулі минали”.

Привітаю словами своїх близьких-чоловіків. Військовим дякуємо за те, що ми можемо спокійно ходити вулицями та нехай повертаються живі”.

У мене багато друзів – чоловіків. Щиро бажаю нашим захисникам. Віри у перемогу, міцного здоров’я, військової вдачі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!”

Прикольно! Жіночий день є, то і чоловіків теж треба. Нашим хлопцям на передовій бажаю швидкої перемоги”.

Позитивно! Для жінок свято є, то і для чоловіків нехай буде. Захисникам нашим бажаю терпіння та перемоги. Наші Герої щодня втрачають товаришів, і це дуже сильно впливає на психіку. Я їх всіх підтримую та скидаю кошти в фонд Притули”.

Довідково.

Всесвітній День чоловіків відзначають у першу суботу листопада, цьогоріч припало на 5 листопада. Свято є популярним в країнах Східної Європи. Святкові заходи присвячені вшануванню ролі чоловіка в сім’ї та суспільстві. Всесвітній день чоловіків підтриманий низкою міжнародних організацій.

Міжнародний День чоловіків щорічно відзначається 19 листопада з метою визнання та святкування культурних, політичних та соціально-економічних досягнень чоловіків.  Визнане офіційним святом у більш ніж 50-ти країнах світу. Ідея святкування Міжнародного дня чоловіків отримала підтримку з боку організацій ООН, ЮНЕСКО та інших країн.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here