Home Люди Дорожники виконують роботи з експлуатаційного утримання доріг взимку

Дорожники виконують роботи з експлуатаційного утримання доріг взимку

194
0

Працівники Служби відновлення у Житомирській області після мокрого снігу очищають проїзну частину, узбіччя, автобусні зупинки та обробляють покриття протиожеледними сумішами.

Разом з тим, виконуються роботи з ліквідації аварійних вибоїн на основних дорожніх маршрутах області. Для цього застосовуються холодні мінеральні асфальтобетонні суміші, зокрема роботи проводяться на магістралі М-06 Київ – Чоп.

Під час відлиги та рясного мокрого снігу проводиться водовідведення води з автошляхів, адже зайва волога на транспортних шляхах створює небезпеку для водіїв, крім того, перезволоження покриття доріг може призвести до його передчасного руйнування.

Проводиться прибирання узбіч та автопавільйонів від сміття, забираються сторонні предмети з проїзної частини, в тому числі і після дорожньо-транспортних пригод.

“На час ускладнення погодних умов для мобільного реагування на стан проїзду та для вчасної обробки доріг реагентами працівники підрядних організацій та відповідальні фахівці Служби працюють у цілодобовому режимі й проводять постійний моніторинг стану дорожнього покриття”, – повідомляє пресслужба Служби відновлення.

Previous articleПід час гасіння пожежі рятувальники врятували власника помешкання
Next articleПовітряні сили знищили 14 ворожих дронів у 4 областях України

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here