Динаміка реєстрації шлюбів та розлучень у Житомирській області: аналіз за 3 квартали 2023 року

435

У Житомирській області від початку 2023 року станом на 01.10.23 зареєстрували 5687 шлюби. Більшість заяв молодята подали безпосередньо у відділах Державного реєстру актів цивільного стану (ДРАЦС).

За даними відділу ДРАЦС у Житомирській області: “Реєстрацію шлюбів на території Житомирської області загалом займаються, саме відділи державної реєстрації актів цивільного стану, а також виконавчі комітети міських, сільських та селищних рад. Загальна кількість проведених державних реєстрацій у нас за 3 квартали 2023 року. Якщо це шлюби, то у нас зареєстровано 5687 шлюбів, з яких, звичайно, 85-90 % реєструється саме у відділах державної реєстрації актів цивільного стану, решта реєструються на місцях в громадах. Місто Житомир є фаворитом, зрозуміло що це є наш обласний центр, зареєстровано безпосередньо 2053 шлюби”, – розповіла Світлана Садовська, начальниця відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Житомирській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

За даними управління юстиції, молодята Житомирщини в 2023 році через портал “Дія” подали 1074 заяви, інші — безпосередньо у відділах Державного реєстру актів цивільного стану. Багато заяв відхиляється через внесення неправильних відомостей, часто не підписують заяви електронним ключем. Всі відділи ДРАЦС на території Житомирської області військовослужбовців обслуговують без черги. Але є ще і протилежна, невесела статистика — розірвань шлюбів. У відділах ДРАЦС зареєстровано 600 розірвань шлюбів, а в судовому порядку, тобто проставлено відміток про розірвання шлюбу за рішеннями суду 2362.

Підписуйтесь на «Перший Житомирський» у соцмережах:
Telegram
Facebook
Instagram
YouTube

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here