Home Кримінал На Бердичівщині через спадщину один з братів побив іншого

На Бердичівщині через спадщину один з братів побив іншого

192

Наприкінці вересня в Андрушівці унаслідок конфліку сталось побиття одного із учасників. Двоє братів не змогли поділити батьківську спадщину.

Про це повідомляє Нацполіція Житомирської області.

“Наприкінці вересня до поліції надійшло повідомлення про завдання тілесних ушкоджень 40-річному жителю м. Андрушівки. Медики діагностували у чоловіка травму голови.

Поліцейські з’ясували, що до побиття чоловіка причетний його старший брат. Напередодні між родичами виник конфлікт через спадщину – вони не змогли поділити батьківський будинок. У результаті таких розбірок потерпілому були спричинені тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості, з короткочасним розладом здоров’я”, – йдеться у повідомленні правоохоронців.

Відповідно до зібраних свідчень та доказів кривднику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за фактом умисного нанесення легких тілесних ушкоджень. Обвинувальний акт наразі надіслано до суду.

За чинним законодавством подібні дії караються штрафом до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до 240 годин, або виправними роботами на строк до 1 року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here