Home Здоров'я Продавали алкоголь і цигарки дітям. Поліцейські продовжують виявляти торговців-порушників

Продавали алкоголь і цигарки дітям. Поліцейські продовжують виявляти торговців-порушників

682

Поліцейські Житомирського райуправління систематично проводять рейди для припинення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім на території обслуговування. Однак, на жаль, деякі працівники торгівлі ігнорують норми, встановлені чинним законодавством. 

Днями ювенальні поліцейські Житомирського РУП проводили превентивні заходи у Тетерівській громаді. У центрі одного з сіл правоохоронці помітили юнку з пляшкою слабоалкогольного напою та пачкою цигарок у руках. Поліцейські встановили, що дівчина ще не досягла повноліття, а товари їй продали у магазині неподалік.

Виявилося, що продавець визначила вік юної покупчині «на око» і, не запитавши про документи, без вагань реалізувала їй заборонені товари. Водночас, під час спілкування з жінкою ювенальні інспектори з’ясували, що норми чинного законодавства щодо заборони продажу алкоголю та тютюнових виробів дітям їй були відомі.

Відносно продавчині правоохоронці склади адміністративний протокол за ч. 2 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) КУпАП. Нині рішення щодо такого ігнорування вимог законодавства прийматиме адміністративна комісія.

У цілому поліцейські Житомирського району з початку року припинили 25 фактів продажу пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18-річного віку.

Правоохоронці нагадують, що відповідно до чинного законодавства, таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу від 6 800 до 13 600 гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here