Головна Війна Програма “єВідновлення” в Дії: 23 тисячі родин отримали фінансову допомогу за півроку...

Програма “єВідновлення” в Дії: 23 тисячі родин отримали фінансову допомогу за півроку роботи

349
0

“За пів року роботи програми “єВідновлення” у Дії вже 23 тисячі родин отримали фінансову допомогу на відновлення свого житла. Про це повідомляє Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму telegram каналі.

Послуга, яка стартувала на початку травня, надає можливість усього за кілька кліків подати заяву та отримати компенсацію за пошкоджене майно. Всього Ннадійшло 56,8 тисячі заяв, а отримали допомогу 23 219 родин. Загальна сума склала понад 1,8 млрд грн. Ці кошти можна використовувати на будматеріали або ремонтні послуги для швидкої відбудови власного дому.

До програми долучилися десятки компаній-партнерів, які можна переглядати та фільтрувати за потрібними послугами та товарами. З 1 серпня розпочався другий етап ‘єВідновлення’, де українці, чиє житло повністю знищено, можуть отримати житловий сертифікат для покупки нового житла.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here