Головна Війна У Звягелі облаштовують спеціальний гуртожиток для переселенців

У Звягелі облаштовують спеціальний гуртожиток для переселенців

377
0

У Звягелі на базі приміщення колишньої станції переливання крові почали облаштування гуртожитку поліпшеного планування. 47 смартквартир оснастять сантехнікою, побутовою технікою та меблями, – повідомляє Звягельська міська рада.

Реалізовується цей проєкт у рамках грантової програми дій “Підтримка ЄС для нагальних потреб розміщення внутрішньо переміщених осіб в Україні”, яку впроваджує Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО).

Гуртожиток поліпшеного планування створюється за адресою вул. Василя Карпенка, 63.

Здача будівлі в експлуатацію планується орієнтовно в травні 2024 року.

Всі будівельні роботи очікується завершити в грудні 2023 року.

Надалі планується:

– встановити сонячну електростанцію;

– благоустрій території;

– доставити та змонтувати меблі.

“Заселення внутрішньо переміщених осіб у гуртожиток регулюватиметься Порядком надання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, яке буде затверджене на сесії міської ради. В рамках реалізації Договору про грант між міською радою та НЕФКО порядок розподілу квартир потребує погодження із грантодавцем та Європейським Союзом. В пріоритеті – внутрішньо переміщені особи, працевлаштовані у нашій громаді”, – зазначають у міськраді.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here