Головна Люди У Звягелі суд призначив покарання жінці, яка не дотримувалась батьківських обов’язків

У Звягелі суд призначив покарання жінці, яка не дотримувалась батьківських обов’язків

89
0

У Звягелі суд притягнув до адміністративної відповідальності жінку, яка не виконувала батьківських обов’язків. Їй призначили штраф у 1700 грн.

Про це повідомляють в ГУНП Житомирської області.

“30-річна жителька райцентру має на вихованні 3 дітей, віком від 6 місяців до 12 років. У будинку правоохоронці застали антисанітарію, безлад, бруд, недоглянутих дітлахів та відсутність готової їжі.

Тоді з жінкою правоохоронці провели відповідну роботу: склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП, роз’яснили наслідки подібних правопорушень, нагадали про неприпустимість вчинення домашнього насильства та зловживання алкоголем, а також необхідність створення належних умов проживання“, – повідомляють правоохоронці.

Розглянувши усі зібрані поліцейськими матеріали, суд призначив жінці покарання у вигляді адміністративного стягнення – штрафу у розімірі 1700 гривень.

Загалом, з початку року правоохоронці на Звягельщині склали майже 200 адміністративних протоколів щодо недобросовісних батьків.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here