Волонтерська допомога для Пулинської лікарні: новий та потужний генератор від «Української команди» ®

341
0

“Українська команда” на чолі з Ігорем Гундичем передала дизельний генератор великої потужності Пулинській лікарні з метою допомогти уникнути можливих відключень електроенергії та забезпечити стабільне живлення для працівників та пацієнтів.

«Сьогодні ми спільно з волонтерським штабом “Українська команда” відвідали Пулинську лікарню та передали в якості благодійної допомоги дизельний генератор великої потужності . Цей генератор дозволить лікарні проходити можливі відключення електроенергії без потрясінь і проблем як для персоналу, так і для пацієнтів, які тут лікуються.» – розповідає Ігор Гундич, керівник Житомирського обласного волонтерського штабу «Українська команда»

Тетяна Пісчанська, керівниця медичного закладу, каже що лікарня потребувала нового генератора адже ті що є застаріли та стали економічно затратними для закладу. Новий генератор став важливою інвестицією, що дозволить забезпечити неперервне живлення та ефективну роботу лікарні під час можливих відключень електроенергії розповіла жінка.


“Висловлю величезну вдячність за подарований генератор благодійному фонду “Українська команда” та французьким партнерам Doc for Ukraine. Ці генератори, що є у закладі, досить старі, тому їх використання не є економічним. Новий генератор дозволить забезпечити якісну, безперебійну роботу закладу та економічність”. – додає Тетяна Піщанська, директорка КНП “Лікарня” Пулинської селищної ради

Передача дизельного генератора Пулинській лікарні стала ще однією волонтерською ініціативою, спрямованою на підтримку медичних закладів Житомирщини. Волонтери під керівництвом Ігоря Гундича вже раніше надавали допомогу медичним установам регіону, продовжуючи сприяти неперервній роботі та наданню якісної медичної допомоги місцевому населенню.

Previous articleУ день Збройних Сил України в Житомирі вшанували пам’ять полеглих за захисників
Next articleУ Житомирському районі іномарка збила пішохода біля заправки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here