Як вберегтися від спеки? Поради від синоптикині

129

Найближчим часом спека посилюватиметься, при тому що синоптики вже зафіксували для липня температурні показники. Найспекотніше буде 13 та 14 липня, температура підніметься до 37 градусів. Про це журналістам Першого Житомирського розповіла синоптикиня Ганна Матіш.

“Випробування спекою триватиме, на жаль, якогось суттєвого зниження температури наразі не видно. Ми очікуємо на вихідні суху та спекотну погоду, температура підніметься до 37°. На жаль, навіть нічні години не принесуть очікуваної прохолоди, тому що температура не опуститься нижче 20°”, – розповідає синоптикиня.

За тридцятиградусної спеки синоптикиня радить випивати в день близько двох з половиною літрів води, уникати виснажливих фізичних навантажень, бути в затінку, носити одяг світлих тонів.

“Потрібно мати з собою воду, без зайвої потреби не виходити на сонце, і допомагати тим, хто потребує нашої допомоги. З 12 до 16-17 години бажано перебувати в затінку або в приміщенні. На відкритому сонці в цей час перебувати не рекомендовано”, – каже Ганна Матіш.

Також жінка зазначила, що за таких температур буде зберігатися високий ризик виникнення пожеж на відкритих місцевостях.

“Звичайно, при таких температурах збережеться найвищий, 5 клас пожежної небезпеки, на це також бажано звернути увагу. Єдине, що можу сказати, спека не вічна, вона колись обов’язково закінчиться”, – зазначила жінка.

Ми вирішили запитати у житомирян, як вони переживають та рятуються від спеки. Відповіді дивіться у нашому відеоматеріалі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here