Головна Люди Юлія Ілінська продає насіння чорнобривців, щоб допомогти колезі подолати онко. ФОТО

Юлія Ілінська продає насіння чорнобривців, щоб допомогти колезі подолати онко. ФОТО

175
0

Більше 18 років Юлія Ілінська працює вчителем, вищу освіту здобула на історичному факультеті в Житомирі. Разом з чоловіком виховує двох дітей, а ще пише вірші і прозу, які  представляє в соціальній мережі та збирає сотні схвальних відгуків, коментарів та репостів. Її життєві історії не лишають байдужими нікого, кожен впізнає себе у роки юності, молодості, теплих спогадах про дитинство, турботи й пригоди в той час. 

Пані Юлія вдалося видати дві власні збірки «Їде потяг життя – не спиняється» та «Сміюся, плачу, я живу». Попри це, скромно називає себе письменницею-початківицею, але земляки із Баранівщини добре знайомі з її творчістю.

Днями Юлія Ілінська знову опублікувала допис. Дуже натхненний і щемливий, як і все, що вона пише. Цього разу запропонувала усім охочим купити насіння чорнобривців, які вирощує біля свого будинку.

Ціну встановили символічну – 20 гривень за пакетик. Усі виручені кошти – на лікування колеги Жанни Тимощук, з якою були попередньо знайомі лише заочно, але у найближчих планах – зустрітися за чашкою кави і поспілкуватися. У жінки раніше діагностували онкозахворювання і поки недуга не відступає, але багато людей об’єднали свої зусилля, аби підтримати її на шляху до остаточного одужання.

«Вже два роки поспіль обабіч грядок з городиною, понад межею, я висіваю високорослі чорнобривці. Така собі квітуча жива огорожа, що радує око з липня по жовтень. Погода цьогоріч дозволяє квітам визріти та висохнути, насіння чудово відходить від суцвіть. Я попередньо вже виміряла, щоби густо засіяти смужку довжиною 80 метрів, мені потрібно назбирати насіння повну коробку з-під чаю, але залишається ще дуже багато, тому в мене виникла божевільна ідея – продавати насіння. Чому не віддавати задарма, як я робила це весною? Отримані кошти планую передати на лікування своєї онкохворої коліжанки Жанни Тимощук, – пояснює Юлія Ілінська. – Знаю, що наступного літа на багатьох клумбах, терасах, балконах, обабіч грядок розквітнуть запашні чорнобривці з мого насіння, а від Жанни назавжди відвернеться лихо». 

В асортименті квітів від Юлії Ілінської – переважно високорослі чорнобривці (висотою 130 см), трапляються й низькорослі. В один пакетик для продажу насипає три столові ложки насіння. Попередньо дізналася, що виробники продають за 23 гривні пакетики по 16 насінин,  тож у неї купувати дійсно вигідно та ще й кошти підуть на гарну справу. 

За перший день реалізації благодійної ініціативи вдалося зібрати 2380 гривень. Люди купували одразу по кілька пакетів, переказували в якості оплати більшу суму або ж просто підтримували фінансового Жанну Тимощук. 

Більше того, у коментарях уже з’явилися охочі поділитися з такою ж метою насінням айстрів, розсадою лілейників та інше, тож, ймовірно, акція має усі шанси поширитися на Баранівську громаду чи навіть вийти за її межі і стати прикладом для наслідування іншим.

«А ти сій квіти, навіть якщо завтра кінець світу…», – ці рядки із творчості Людмили Муріної і стали гаслом благодійної акції з квітами, яку започаткувала Юлія Ілінська.

 Юлія Демусь


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here