Головна Місто 5 фішок Samsung Galaxy Watch, про які ви повинні знати

5 фішок Samsung Galaxy Watch, про які ви повинні знати

297
0

Плануючи покупку будь-якого гаджета, будь це смартфон, смарт-годинник або фітнес-трекер, хочеться отримати якісний пристрій, яке буде відповідати своїй ціні. Для тих, кому важливо вигідне співвідношення ціна-якість, пропонуємо придивитися до смарт-годинників Samsung Galaxy Watch з просунутим набором функцій, пульсометром і персональним фітнес-асистентом. Невеликий огляд на брендові смарт-годинники Samsung Galaxy Watch 42mm підготував інтернет-магазин stylus.ua.У них постійно активний екран

Реалізована в смарт-годинниках функція Always on Display дозволяє не прокручувати базель кожен раз, щоб перевірити час, кількість пройдених кроків або витрачених калорій. Досить кинути погляд на екран, і ви побачите необхідну інформацію.

Galaxy Watch замінюють смартфон

Потрібно тільки синхронізувати смарт-годинник з телефоном і налаштувати отримання повідомлень. Все дуже просто. Синхронізація здійснюється через Bluetooth-з’єднання, потім ви вибираєте додатки, з яких хочете отримувати повідомлення. Плюс до всього смарт-годинник буде приймати дзвінки і смс так само, як це робить ваш смартфон.

 


Бездротова зарядка в годиннику Galaxy Watch

В епоху бездротових технологій провідні зарядки поступово відходять на другий план. Уже не обов’язково носити з собою зарядний пристрій, адже в кафе і ресторанах є спеціальні бездротові станції, від яких можна заряджати не тільки смарт-годинник, але і смартфони, навушники та інші гаджети.

39 тренувань

Galaxy Watch – це пристрій два в одному: і фітнес-трекер, і смарт-годинник. З ними ви кожен день зможете тренуватися і вдосконалювати свої результати. У вашому розпорядженні цілих 39 видів тренувань і персональний тренер, який контролює всі необхідні показники. Кожен раз ви будете отримувати рекомендації як стати краще – ці рекомендації будуть розроблятися на основі статистики, яка формується після кожного заняття.

Керують екосистемою Samsung

SmartThings – одна система для всіх пристроїв. Керувати всією екосистемою розумного будинку з екрану годинника Galaxy Watch. Встановіть додаток і синхронізуйте холодильник, телевізор та інші домашні прилади, щоб бути в курсі стану кожного з них.

Замовити багатофункціональні трендові смарт-годинники від Samsung можна на сайті stylus.ua.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here