5 млн грн на укриття: у Житомирі проводитимуть ремонти

288
0

Сьогодні, 6 червня під час 29-ї позачергової сесії Житомирської міської ради, депутати ухвалили рішення про виділення 5 млн гривень на покращення тимчасових укриттів, що належать ОСББ та керуючим компаніям. 

Загалом міська рада отримала понад 200 скарг щодо закритих та неналежно обладнаних укриттів у будинках. Більшість із них стосувалася проблем зі закритими укриттями під час тривог. Також було багато випадків, коли на інформаційних дошках не було вказано адреси найближчих альтернативних укриттів. Забруднення сміттям та протікання водопровідних мереж також становили проблему в окремих укриттях. Деякі тимчасові укриття були пошкоджені підтопленням, але цю проблему вже вирішено.

За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, виділені 5 млн гривень допоможуть вирішити цю ситуацію та поліпшити стан укриттів.

“Сьогодні було виділено 5 млн грн. Після огляду багатоповерхових будинків, в яких знаходяться укриття, відповідальність за них покладена на голів ОСББ та керуючих компаній. Є багато дрібних проблем, які просто потребують допомоги в їх вирішенні. Часто це пов’язано з електричною частиною, заміною або ремонтом щитової, освітленням або вхідними дверима. Тому найближчими днями виконавчим комітетом міста буде розроблений порядок та механізм використання цих коштів, і за заявками ОСББ та керуючих компаній будуть виділятися ці кошти. Моя позиція полягає в тому, що якщо є відповідальна людина і люди можуть отримати доступ до укриття під час тривоги, то в період без тривог двері повинні бути зачинені. Учора ми провели зустріч з головами ОСББ та керуючих компаній, і всі вони підтримують таку позицію. Якщо ми просто відкриємо укриття, там не буде ні електрощитових, ні обладнання, і в деяких укриттях навіть викрали стільці. Надійшло близько 23% скарг стосовно всіх бомбосховищ та укриттів. Вони вже вирішуються, і деякі проблеми вже виправлені”, – зазначив міський голова Сергій СУХОМЛИН.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here