Home Місто 5 причин, чому вам необхідна морозильна камера

5 причин, чому вам необхідна морозильна камера

327
0

У будь-яку пору року, а особливо влітку, у кожному холодильнику країни забита морозилка. Там ми зберігаємо м’ясо та рибу, овочі, фрукти та ягоди, лід та ще чимало всілякої їжі. Будь-яка господарка рано чи пізно доходить висновку, що вбудованої морозилки вже замало. Зазвичай рішення придбати морозильну камеру, відбувається у сезон фруктів та ягід, коли так хочеться заморозити якомога більше сезонної смакоти. Якщо ви ще вагаєтеся, чи варто купити цей побутовий пристрій, ось вам декілька причин, чому це треба зробити якомога швидше!

Обрати свою морозилку-помічницю та замовити її можна за посиланням https://auchan.ua/morozil-nye-kamery/.

  1. Продумана конструкція, яка дає змогу зберігати різні продукти окремо. Мабуть, ви помічали, що у звичайній морозилці, де все лежить гамузом, полуниця набуває легкого аромату риби, яка розмістилася поруч. У самостійній камері є окремі відсіки, у яких можна правильно організувати товарне сусідство.
  2. Навіть найменші за об’ємом камери значно перевершують морозилки в холодильниках за можливістю розмістити велику кількість продуктів. У морозильній камері можна зберігати продукти у твердих контейнерах досить великого розміру.
  3. Можливість зберегти максимум користі. Сучасні морозильні камери мають функцію суперзаморозки, яка вигадана саме з цією метою. У звичайному холодильнику такої функції не передбачено.
  4. Великий термін зберігання продуктів. Жодна морозилка в холодильнику не забезпечить тривале зберігання великого запасу харчів у свіжому вигляді.
  5. Великий вибір різноманітних моделей — обрати можна навіть таку, яка успішно «впишеться» навіть у дуже обмежений за метражем простір. Не виникне складнощів і з тим, щоб розмістити морозильний короб на кухні або в коморі, де вже завершено ремонт. Більшість моделей мають нейтральний дизайн та пасуватимуть до будь-якого стилю оформлення.
 
Що можна зберігати у морозильній камері?

Кожна господарка миттю відповість на це питання, пригадавши рибу, м’ясо у готовому та сирому вигляді, овочі та фрукти у різних станах, готові страви з тіста, зелень тощо. Але не всі знають, що у морозильному коробі можна до одного року тримати та споживати свіжими:

  • Курячі яйця. Їх легко зберігати, треба лише розбити у ємність чи пакет.
  • Молоко та вершки. Також зберігають властивості до 12 місяців. Радимо маленьку хитрість: заморозити молоко або вершки у формі для льоду — потім зручно, особливо влітку, додавати до кави або чаю.
  • Торти та тістечка. Так-так! Солодощі можна також зберігати у призначеній для цього морозильній камері, але не більше 2 місяців. Тепер ви знаєте, що робити після свята, якщо лишилася половина величезного торта.
  • Хліб та булочки. Така випічка залишиться цілком свіжою після кількох місяців зберігання у морозильній камері. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here