Home Місто 6-річна Віта Білошицька з Коростеня потребує грошей на лікування

6-річна Віта Білошицька з Коростеня потребує грошей на лікування

201

 6-річна Віта Білошицька з Коростеня на Житомирщині захворіла на лейкімію. Батьки не мають грошей на лікування, просять допомогти.


"Спочатку батьки звернулися в нашу Коростенську міську лікарню, але там не змогли поставити правильно діагноз і шість днів лікували антибіотиками, чого категорично за її хвороби робити не можна. 19 грудня їх відправили швидкою в супроводі медсестри в Житомир. Найстрашніші підозри підтвердилися. Діагноз – лейкоз крові. Зробили біопсію і відвезли до Києва в Охматдит, що б визначити стадію захворювання", – каже тітка дівчинки Ірина Струпинська.

Мати дівчинки Марина Білошицька просить допомогти. Як матеріально, так і морально.

"Дуже важко і боляче усвідомлювати, що наша Віточка проведе цей Новий рік не в колі сім’ї, з мамою, татом і братиком, а в Станишівці, лікарні для онкохворих діток. З сьогоднішнього дня починається 1-й курс хіміотерапії. Лікування дуже дорогі. Наша родина не має таких коштів і ми потребуємо вашої допомоги. Як в матеріальній, так і моральної. Чим більше ми зможемо зібрати з вашою допомогою засобів, тим більше шансів на одужання у Віти. Так само ми будемо раді будь-якої інформації і контактах Благодійних фондів, банків крові, волонтерів, остоятельних людей, які зможуть на допомогти ", – каже вона.

5167490090934432 Струпинська Ірина (карта Ощадбанку)

4731219100365448, Остапчук Олександра Олександрівна (картка Привату)

0972782242 – телефон матері Марини Білошицької

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here