Головна Місто 75 тисяч квітів висадять на клумбах Житомира

75 тисяч квітів висадять на клумбах Житомира

239
0

Цьогоріч комунальне підприємство «Зеленбуд» висадить у місті 75 тис. квітів. Наразі працівники підприємства вирощують в трьох теплицях розсаду квітів.

Про це повідомляє сайт Житомирської міської ради.

Петунія, агератум, алісум, тагетес, бегонія, жоржини «веселі хлоп’ята» – однорічні рослини; канни, сеткреазія, хлорофітум – багаторічники, що не зимують в грунті, – це лише невеличкий список квітів, які зацвітуть на клумбах нашого міста.

Окрім того, на вертикальне озеленення використають 1200 одиниць рослин. Сульфінії та пеларгонії висадять у спеціальних термочашах, які захищені від перепаду температур та мають постійне живлення вологою.

Килимові квіткові шедеври будуть представлені альтернантерами, цинераріями, колеусами – низькорослими рослинами, які довго зберігають колір та колорит.

Саджанці уже готові для висадження в грунт, однак погодні умови поки не дають цього зробити. «Ми не можемо висадити їх у грунт, бо ночі ще холодні. Чекаємо стабільну теплу температуру», – повідомили працівники підприємства.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here