Home Місто 900 кг нелегальної риби вилучили у водія на Житомирщині

900 кг нелегальної риби вилучили у водія на Житомирщині

184
0

Майже 900 кг риби, що перевозили без документів, вилучили співробітники рибоохорони на Житомирщині.

Про це повідомляють прикордонники, які виявили автомобіль з вантажем риби, яку перевозили з порушеннями:

"Під час перевірки документів охоронці кордону виявили невідповідність вагових показників, занесених до квитанції, із загальним об’ємом вантажу. Крім того, в документі були внесені зміни, зокрема, замінено дату видачі. Прикордонники одразу викликали співробітників Національної поліції та рибоохорони".

Я з’ясувалося, водій надав документи, в яких значилось лише дві породи риби, проте насправді в автівці знаходилось значно більше різновидів риби, загальною вагою, що втричі перевищувала вагу, зазначену в документах.

Громадянина притягнуто до відповідальності за ст. 88-1 КУпАП «Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах».

Крім того, за фактом виявлення ознак злочину, відповідальність за який передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів», прикордонники направили повідомлення до компетентних правоохоронних органів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here