Home Місто 95-річчя Товариства Червоного Хреста святкували у Житомирі

95-річчя Товариства Червоного Хреста святкували у Житомирі

72

У Житомирському інституті медсестринства 23 квітня відбувся круглий стіл «Минуле, сьогодення та майбутнє Українського Червоного Хреста» з нагоди 95-річчя від дня утворення Товариства.

 

Під час свого виступу Ярослав Долгих зазначив, що Товариство Червоного Хреста наразі є однією з не багатьох структур, яка пройшовши перевірку часом, залишила за собою важливу функцію – правдивого волонтерського руху.

«Ви залучаєте людей, котрі допомагають іншим не з якихось прагматичних міркувань, а виключно за покликом серця – тому що не можуть цього не робити. І це одна з тих найважливіших характеристик, які й досі залишаються основоположними для Товариства Червоного Хреста», – наголосив заступник очільника області, звертаючись до представників червонохресного руху Житомирщини.

Почесними грамотами та грошовими преміями нагороджено патронажну медичну сестру Бердичівської міської організації Товариства Червоного Хреста України Ольгу Дрокову, голову Коростенської міської організації Товариства Червоного Хреста України Людмилу Шкуратову та голову Коростишівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Ольгу Юрченко.

Товариство Червоного Хреста України започаткувало свою діяльність 18 квітня 1918 року.

Тоді ж у Києві відбувся перший з’їзд Товариства, з якого й почався відлік роботи червонохресної організації на Житомирщині.

Голова Житомирської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Богдан пояснив, що «найголовнішими завданнями Червоного Хреста сьогодні є надання медико-соціальної допомоги громадянам похилого віку та при надзвичайних ситуаціях і стихійних лихах, а також допомога дітям сиротам і сім’ям, які опинилися у нескладних життєвих обставинах».

Для цього при обласній організації діє патронажна служба Червоного Хреста, до складу якої належить 171 медична сестра. Крім того, важливу роботу у напрямку надання медико-соціальної допомоги здійснює ХОСПІС Червоного Хреста.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here