Home Місто 99% будинків вже мають тепло, відзвітувала влада Житомирщини

99% будинків вже мають тепло, відзвітувала влада Житомирщини

222

Сьогодні під час селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександра Аліпова розглядалось питання початку опалювального сезону та забезпечення його сталого проходження. 

Звітуючи на нараді, Микола Олещенко доповів, що опалювальний сезон розпочався своєчасно по всій території області. Тепло подано до 99,8% житлового фонду. Заклади соціальної сфери стовідсотково отримали тепло з 11-12 жовтня. Працюють і підключені до опалення всі 946 котелень області. 
 
Залишаються несплаченими розрахунки за спожитий у минулому опалювальному сезоні газ. Борги за енергоносії складають 180 млн. грн.
 
Спілкуючись із журналістами, Микола Олещенко запевнив населення області, що опалювальний сезон 2011/2012 років, незважаючи на проблеми, пов’язані з реконструкцією застарілих мереж, пройде не гірше попереднього.
 
„Житомир одним з перших в Україні отримав ліміти на газ, – додав Житомирський міський голова Володимир Дебой. – Була своєчасно проведена технічна підготовка систем до опалення”.

Він повідомив також, що в місті працює телефон „гарячої лінії” для звернень громадян щодо проблем, пов’язаних із теплопостачанням, – 15-80.

Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here