Home Місто 99 мільйонів гривень – такий борг житомирян за комуналку

99 мільйонів гривень – такий борг житомирян за комуналку

86

Як повідомила заступник начальника ГУС у Житомирській області Т.В. Волинчук, у лютому поточного року населенню міста за житло та комунальні послуги нараховано понад 35 млн.грн., пише інтернет-портал «Замкова гора».

Протягом місяця споживачами сплачено, з урахуванням погашення боргів минулих періодів, 33 млн.грн., що становить 94% від нарахованих сум. Слід відмітити, що у цей період 2012 року рівень сплати був дещо нижчим і складав 88%.

Заборгованість мешканців обласного центру з оплати житлово-комунальних послуг зросла у лютому цього року більше ніж на 2 млн.грн., або на 2% і на кінець місяця досягла 99 млн.грн.

Крім того, мешканці Житомира мають заборгованість за спожиту електроенергію, яка на кінець лютого 2013р. становила 9 млн.грн. Загалом понад 2% абонентів заборгували за цю послугу.

Значна кількість особових рахунків відкритих для оплати житлово-комунальних послуг мають заборгованість.

Так, за спожитий газ протягом трьох та більше місяців не розрахувалась майже третина власників особових рахунків, відкритих для оплати цієї послуги, кожний четвертий заборгував за тепло і гарячу воду, кожний десятий не сплатив за водопостачання і водовідведення та за утримання будинків, споруд і прибудинкових територій.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here