Home Місто Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО....

Ада Роговцева з донькою завітала до бійців 95-ї бригади у зоні АТО. ФОТО

173

Ада Роговцева відвідала житомирських десантників у зоні АТО

– Я пишаюсь вами, нашими хлопцями. Бо ви – герої, зробили правильний вибір, об’єднались навколо української ідеї, – сказала десантникам 95 окремої аеромобільної бригади Ада Роговцева.

Разом з Адою Миколаївною до базового табору «крилатих піхотинців» у зоні Антитерористичної операції завітала її донька, актриса Катерина Степанкова та актриса кіно і театру Світлана Орліченко.

Задекламували вірші Лесі Українки, Ліни Костенко, уривки роману «Маруся Чурай», поезію воїна-атошника Романа Семосала.

Особливе враження на піхотинців справила вистава «Схоже на щастя» за п’єсою П’єра Пальмада і Крістофа Дютюрона «Втікачки». Глядачі стали свідками випадкової зустрічі двох самотніх жінок – досвідченої та мудрої Клод, яку зіграла Ада Роговцева, та молодої і емоційної Марго у виконанні Світлани Орліченко. Жінки залишили нормальне, спокійне життя і вирушили на пошуки незвіданого щастя, яке кожна бачить по-своєму. Діалоги актрис насичені тонким гумором, розмовами про справжню дружбу і віру.

Опісля вистави актори подарували десантникам прапор України, розписаний побажаннями для захисників України.

– Мені цікаво давати концерти українським бійцям, говорити з ними на серйозні, вічні теми. Про мистецтво, творчість, високу серйозну літературу, – зізналась актриса. – В українських бійцях я ще жодного разу не розчарувалась. Всі вони різні, але українська ідея розширила у них межі свідомості, змінила правила їхньої поведінки.
З початком війни Ада Роговцева перестала їздити з виставами до Росії. Називає це власною громадянською позицією.

Прес-служба 95 ОАЕМБР

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here