Головна Місто Адвокат Ясюнецький розповів, як себе поводити під час затримання

Адвокат Ясюнецький розповів, як себе поводити під час затримання

329
0

Адвокат Олексій Ясюнецький у своєму влозі розповів, що потрібно робити та як себе поводити під час затримання.

Чинний кримінальний кодекс передбачає дві правові підстави для затримання особи – це на підставі ухвали слідчого судді та по гарячих слідах. 

Влогер зупинився на затримані по гарячих слідах, бо воно, як правило, відбувається раптово.

За словами Ясюнецького, під час затримання потрібно відразу фіксувати час цієї процесуальної дії. Саме з часу затримання розпочинається низка часових строків за якими варто слідкувати.

З моменту затримання правоохоронці повинні повідомити у зв’язку з чим проводиться затримання і у вчиненні якого злочину ви підозрюєтесь. Також має повідомитися затриманому його право на захист та медичну допомогу.

Затриманий має повне право обрати того адвоката, якого забажає. Також правоохоронці забовязані повідомити про затримання близьких родичів затриманого.

Вилучене майно має статус тимчасово вилученого. Адвокат Ясюнецький не радить під час допиту відповідати на питання слідчих без адвоката.

Загалом, протягом 24 годин затриманому мають оголосити підозру. Якщо цього не буде зроблено, то ви не матимете статус підозрюваного і ваше перебування під вартою є недоцільним.

До обрання запобіжного заходу слідчим суддею ваше перебування під вартою не може перевищувати 72 годин, підсумував Ясюнецький.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here