Home Місто Активісти показали маєтки директора Житомирського бронетанкового заводу за 23 млн. ВІДЕО

Активісти показали маєтки директора Житомирського бронетанкового заводу за 23 млн. ВІДЕО

104
0

Житомирські автомайданівці, демальянсівці та Самооборона 27 березня побудували в Новогуйвинську на бронетанковому заводі.

Вони приїхали під будівлю підприємства, аби передати його директору Сергію Бутенку звернення від громадськості із проханням піти із займаної посади.

Активісти відзначили, що в Бутенка є будинки у різних районах міста і навіть за кордоном, орієнтовна вартість яких 23 мільйони гривень.

На зарплатню директора все це побудвати чи придбати навряд чи можна.

Бутенка вони підозрюють у корупції і вимагають повернути односельчанам, заводу та державі ряд інших підприємств, які нині перебувають у його власності.

На підтвердження своїх слів активісти привезли із собою кількахвилинний ролик, де розповідається про усі маєтки та бізнес Бутенка.

Планували міні-фільм показати працівникам заводу. Але людям попередньо на заводі сказали, що невідомі приїдуть штурмувати підприємство, ті відмовилися спокійно поспілкуватися із активістами та переглянути фільм.

Нині ролик у вільному доступі виклали в мережу і не виключено, що під час повторного візиту, його таки побачать підлеглі Бутенка.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here