Головна Місто Активісти відзвітували про витрачену 31 тисячу гривень для переселенців, що поселились у...

Активісти відзвітували про витрачену 31 тисячу гривень для переселенців, що поселились у «Тетереві»

105
0

Обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу спільно з Федерацією профспілок Житомирської області та іншими громадськими об’єднаннями області долучається до збору речей, необхідних для біженців зі Сходу України, що знайшли притулок у санаторії "Тетерів" у Коростишівському районі та благодійних пожертвувань.

Станом на 3 липня  року в санаторії уже поселено 150 осіб. Із них 70 дітей віком від новонароджених до 14 років. І люди щоденно продовжують прибувати.

З початку акції, до обкому профспілки надійшло благодійних коштів в сумі 31 342,0 гривень, з яких 22 550,0 гривень – допомога від ПУАТ «Фідобанк» та його співробітників.

За ці кошти, спільно з працівниками Поліського центру продажів ПУАТ «Фідобанк», закуплено і передано в санаторій гігієнічні миючі засоби, постільна білизна, продукти харчування. Крім цього, працівники Банку долучились до збору речей та одягу для біженців.

Кур’єрською поштою отримано п’ять відправлень з необхідними речами та одягом.

Завдяки зусиллям працівників Банку, до акції також долучились партнери та клієнти ПУАТ «Фідобанк» – ТДВ «ЖЛ», ПАТ «Житомирський маслозавод» та ТОВ «Капрі-Альфа». Так, кондитерська фабрика «ЖЛ» та ПАТ «Житомирський маслозавод» постачають кондитерські вироби та молочну продукцію до санаторію «Тетерів» на регулярній основі безкоштовно.

ТОВ «Капрі-Альфа» надає суттєві знижки на гігієнічні та миючі засоби, що дозволяє закуповувати значно більші об’єми продукції.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here