Головна Місто Активісти вимагають перереєстрації великих торгових центрів в Житомирі

Активісти вимагають перереєстрації великих торгових центрів в Житомирі

116
0

Громадська компанія «Марш патріотів» публічно звертається до голови Житомирської ОДА Сидора Кізіна та в.о. міського голови – секретаря міської ради Любові Цимбалюк з пропозицією невідкладного вирішення питання перереєстрації великих торгових центрів.

Йдеться насамперед про «Глобал» та Торгово-розважальний центр «Житній». Не для кого не є таємницею, що ці торговельні центри зареєстровані у місті Києві, відповідно і податки сплачуються до столичного бюджету. Така ситуація викликає напругу в колі приватних підприємців, які здійснюють торгівлю на території цих об’єктів, оскільки їх власник не йде на діалог і постійно підвищує орендну плату. Також місцева громада позбавлена і надходжень до бюджету, за допомогою яких можливо було б вирішити ряд соціальних питань. Таких як будівництво нових спортивних майданчиків, встановлення урн для сміття, лавок, облаштування скверів тощо.

У «Марші патріотів переконані», що особа яка веде свій бізнес на території міста має сплачувати податки саме до місцевого бюджету. Тому закликаємо владу невідкладно розпочати діалог із власниками найбільших торговельних центрів з метою їх подальшої перереєстрації у місті Житомирі. Такий крок здатен стабілізувати ситуацію, що склалася, знайти додаткові надходження до місцевого бюджету та встановити нарешті прозорі правила ведення бізнесу. Настав час продемонструвати міській громаді реальні кроки своєї діяльності. Також вимагаємо оприлюднення станом на 11. 03. 2014 прізвищ осіб та назв їхніх підприємств, що не зареєстровані в місті Житомирі та області, проте здійснюють тут свою підприємницьку діяльність.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here