Home Місто Активісти зробили на годину Михайлівську пішохідною, перекривши в’їзд клумбами. ФОТО

Активісти зробили на годину Михайлівську пішохідною, перекривши в\’їзд клумбами. ФОТО

187

 Про те, що Михайлівська давно перестала бути пішохідною, в Житомирі давно визнали і чиновники кілька разів обіцяли вирішити цю проблему. Втім, нині перехожим доводиться все частіше озиратися, аби не потрапити під колеса автівки відвідувачів кафе чи автомобілів, що займаються доставкою продуктів. П

ри цьому, і ті, й інші, на зауваження людей ніяк не реагують і залишають свої автомобілі припаркованими на кілька годин.

Активісти АГО "Нова сила" 15 березня на годину перекрили вїзд на вулицю зі сторони Лятошинського. Водіям, які все ж намагалися проїхати на Михайлівську, пояснювали мету своєї акції та пояснювали, що це зона пішоходів і кілька метрів до кафе можна пройти пішки, залишивши авто неподалік.

Загалом на це водії реагували спокійно і таки виконували вказівки, хоча й неохоче. Врешті хлопці вирішили спростити роботу та пересунули на діялнку дороги три клумби. Згодом хочуть, аби їх замінив шлагбаум. 

"Ми організовуємо цю акцію, щоб  привернути до цієї проблеми увагу простих житомирян і представників влади. Кілька днів тому нами був поданий проект рішення про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.10.2006 №809 щодо встановлення шлагбауму на в’їзді з боку Лятошинського. Вже на найближчому засіданні виконавчого комітету ми плануємо вносити його на розгляд з голосу", – зазначив голова АГО "Нова сила" Костянтин Суський.


Вже через деякий час після акції на Михайлівській почали звично їздити таксі та автомобілі відвідувачів.


Юлія ДЕМУСЬ
 
 
 
 
 
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here