Home Місто Американські військові подарували 6 автівок для Житомирського пренатального центру

Американські військові подарували 6 автівок для Житомирського пренатального центру

189

5 мікроавтобусів, карету швидкої допомоги та чотири контейнери гуманітарної допомоги передав у користування центру відділ оборонного співробітництва Посольства США в Україні.

Допомогу нашим медикам американські військові надають вже втретє, але саме цей свій візит вважають найважливішим. Говорить представник відділу полковник Флетчер:

"Для мене ці 6 авто – символ збережених  життів, які врятують завдяки нашій співпраці. Ми переконані, що передаємо ці авто в добрі руки лікаря Вайсберга, який знайде їм корисне призначення"

Цього разу, крім автівок гості привезли ще й пральні та сушильні машини, меблі, холодильники та спеціалізоване обладнання.

Головний лікар Житомирського обласного перинатального центру Юрій Вайсберг зауважує, що такий вид допомоги вже став доброю традицією. Він переконаний, що подібна небайдужість не може не радувати:

"Сьогодні політика держави та й будь-якого господаря – залучати позабюджетні кошти в у всі сфери. І це один із прикладів такої співпраці. Ми з цим відомством співпрацюємо уже кілька років. І навіть красивий фасад наших будівель оздоблено за кошти американських військових. Це було кілька років тому, і сьогоднішня зустріч – приклад того, що наша співпраця є динамічною"

Як свідчення готовності і надалі допомагати медичній галузі Житомирщини – під час урочистостей гості підписали сертифікат та меморандум про подальшу співпрацю. У свою чергу, Юрій Вайсберг запросив гостей на урочисте відкриття перинатального центру, яке відбудеться 5 липня, і на яке має прибути вище керівництво нашої держави.

Житомирська Хвиля

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here