Home Місто Анатолій Кучер після полону повернувся додому на Житомирщину. ВІДЕО

Анатолій Кучер після полону повернувся додому на Житомирщину. ВІДЕО

198

Майже 2 роки у полоні бойовиків, постійні побої та знущання. Нарешті звільнений з полону український військовий Анатолій Кучер повернувся до батьківської хати. Про це йдеться у сюжеті "24 каналу".

73-річна мати та прикутий до ліжка батько щодня вмикали телевізор із надією почути хоч якусь звістку про сина. А тепер Анатолій Кучер через два роки війни та полону переступив поріг рідної хати. Хочеться плакати, але я тримаюсь. Дуже радий, що батько дочекався мене.

Я боявся, що його вже не побачу, – поділився першими емоціями Анатолій Кучер. Зустрічати звільненого бранця до Києва їздив його брат Сергій. До армії чоловіки пішли в один день, але опинились у різних підрозділах. Сергій демобілізувався вчасно, а от брата з полону довелось чекати майже два роки.

У полон Анатолій потрапив навесні 2016 під Красногорівкою. Чоловік згадує, як 15 днів разом із трьома побратимами вони сиділи в окопі, за кількасот метрів бачили позиції бойовиків. Анатолій за спеціальністю сапер, саме тому він пішов у так звану "сіру" зону розставляти розтяжки та міни.

Там у лісосмузі і потрапив у полон бойовиків. Попри пережите зараз чоловік думає про повернення до побратимів. Батьки проти такого рішення сина, втім чоловік стоїть на своєму. Готується до проходження медкомісії та налаштований їхати захищати Україну.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here