Home Місто Андрію Хробусту збирали гроші біля «Жокею», щоб врятувати від онко-захворювання

Андрію Хробусту збирали гроші біля «Жокею», щоб врятувати від онко-захворювання

129

21 липня біля кафе "Жокей", що по вул. Михайлівській 18 опівдні стартувала благодійна Акція "Подаруй надію", метою якої є збір коштів для Андрія Хробуста, якому лікарі онко-центру поставили страшний діагноз "агресивний фіброматоз".

Проведення благодійних акцій у форматі "open-air" у Житомирі проводилося вперше, кажуть організатори. Веселі клоуни та волонтери роздавали флаєри й повітряні кульки, привертаючи увагу дітей та дорослих до Акції. Під відкритим небом була розгорнута виставка – продаж виробів від майстрів народних промислів Рачкован Олени та Івченко Анни. 

З четвертої години вечора перед житомирянами і гостями міста розгорнулося справжнє театральне дійство. Яскраві хореографічні номери показали Зразковий дитячий хореографічний колектив "Зоряночка" (Художній керівник Алла Незвецька), Корпорація сучасного танцю «T-SQUAD».

У концертній програмі брав участь і сам Андрій. Він прочитав два своїх вірша, які зворушили присутніх глядачів до сліз.

До збору коштів долучилися і волонтери від "Фонду Добрих Людей", який так само допомагає Андрієві в його боротьбі за життя.

На завершення організатори акції пообіцяли Андрію, що на цьому їх допомога не закінчується. Планується проведення подібних акцій у різних районах нашого міста.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here