Home Місто Археологи знайшли поховання 3-метрових людей

Археологи знайшли поховання 3-метрових людей

118

Сенсаційну знахідку зробили археологи – у горах Боржомської ущелини вони виявили велетенські людські кістки віком в 25 тисяч років.

Вчені стверджують, що зріст людей-гіганів міг становити від 2,5 до 3 метрів.

Академік Академії наук Грузії Абесалом Векуа вважає, що знахідка може стати сенсацією, тому що в наукових колах давно обговорюється тема, пов’язана з велетнями, що населяли окремі райони Євразії десятки тисяч років тому.

"Зверніть увагу на стегнову кістку, вона відрізняється від кістки сучасної людини своєю величиною і товщиною. Череп теж значно більше", – акцентував Векуа.

"Ці люди жили і розвивалися відокремлено від решти цивілізації, тому і відрізнялися зростом", – пояснив академік: "У науковій літературі вони згадуються як велетні, проте документальних підтверджень цієї гіпотези не існувало. Таким чином, ми стоїмо на порозі сенсації", – додав він.

Не менш цікавою є стародавня стоянки цих істот – від їх поселення залишилися кам’яні стежки і напівзруйновані склепи. Місцевість усіяна кістками, які підняли на поверхню гірські струмки.

Нагадаємо, що тогоріч німецькі вчені ідентифікували новий, раніше невідомий вид стародавньої людини. Ці люди мешкали 48-30 тисяч років тому на території Південного Сибіру.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here