Home Місто Архієпископ Никодом повернувся з Греції

Архієпископ Никодом повернувся з Греції

148

Напередодні святкування дня пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодимом відвідав острів Корфу (Греція).

Про це повідомляє прес-служба Паломницького Центру УПЦ.

До складу групи також увійшли архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, голова Синодального відділу соціального служіння і благодійності архідиякон Сергій Косовський, народний депутат Украіни Ігор Рибаков, директор Паломницького Центру УПЦ Володимир Теліженко, духовенство та вірні Української Православної Церкви.

22 грудня група зустрілась з митрополитом Керкірським, Паксійським і Діапонтійських островів Нектарієм, єпархіальним архієреєм острова Корфу, і звершила акафист святителю Спиридону біля його святих мощей, які почивають у південному приділі храму.

23 грудня Високопреосвященнішим митрополитом Симеоном та архієпископом Никодимом, а також духовенством, що входить до складу делегації, було звершено Божественну літургію у храмі в ім’я святителя Спиридона Триміфунтського.

Після відправи архіпастирі відслужили подячний молебень перед мощами святителя Спиридона та піднесли сугубі молитви за Українську державу та її народ, а також – за Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here