Home Місто Артилеристи з 26 та 30 бригад представлять Житомирщину на змаганнях на...

Артилеристи з 26 та 30 бригад представлять Житомирщину на змаганнях на кращу батарею ЗСУ

313

 На Чернігівщині визначили артилеристів-переможців у Сухопутних військах. У змаганнях брали участь чотири різні артилерійські системи: самохідні артилерійські установки, причіпна артилерія, реактивна артилерія, мінометні підрозділи.

 
Переможці будуть змагатися у фіналі конкурсу артилерійських батарей Збройних сил України.
 
Житомирщина буде представлена 3-ма підрозділами:
 
– 2С19 "Мста-С" – 26 артилерійська бригада;
 
– 2А36 "Гіацинт-Б" – 26 артилерійська бригада;
 
– мінометний підрозділ – 30 ОМБр.
 
Під час змагань на кращих артилеристів у Сухопутних військах номінацій було чотири: тактична, індивідуальна зі стрільби та управління вогнем, спеціальна та спортивна. Одне з найвідповідальніших завдань – бойові артилерійські стрільби.
 
Підрозділи провели тактичні маневри з бойовою стрільбою, долали психологічну смугу перешкод, виконували індивідуальні та групові нормативи зі спеціальної та технічної підготовки, оцінюються також і практичні навички офіцерів батарей щодо виконання ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою із залученням штатних артилерійських підрозділів та на імітаційних засобах.
 
Переможці фіналу отримають грошову винагороду – відзначать і підрозділи, і окремих учасників. Проте це не головне заохочення для кращих артилеристів. Зазвичай ті, хто виграє, протягом кількох місяців, максимум півроку, просуваються по службі, отримують військові звання, вищі посади.
 
Змагання артилерійських батарей Збройних сил України пройде на полігоні в Дівичках Київської області наприкінці жовтня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here