Home Місто Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

Автобіографія Стіва Джобса стала лідером продажів

161

Попередні замовлення на книги, присвячені Стіву Джобсу, зросли на десятки тисяч відсотків після смерті екс-глави і співзасновника корпорації Apple.

Згідно зі статистикою на сайті Amazon.com, книга "Стів Джобс: біографія", яка добу тому займала 388 місце, стала лідером продажів – попередні замовлення на неї зросли до 38,700%.

Цю книгу, раніше відому під назвою iSteve: The Book of Jobs ("iСтів: Книга Джобса"), написав Уолтер Ісааксон, екс-глава телеканалу CNN і колишній головний редактор журналу Time.

Вона стала першою біографією, яку засновник Apple схвалив особисто. Книга надійде в продаж 21 листопада цього року.

Крім того, на 53,555% зросли попередні замовлення на інше видання, присвячене екс-главі Apple: "Я, Стів: Стів Джобс про себе". Ця книга є збіркою із понад двохсот цитат Джобса з різних виступів та інтерв’ю. Її можна буде придбати 8 листопада.

448-сторінкова книга "Стів Джобс: біографія" складена на основі більш сорока інтерв’ю, взятих протягом останніх років особисто у Джобса, членів його сім’ї, друзів, колег і конкурентів.

"Я зробив багато речей, якими я не пишаюся. Наприклад, зробив дитину своїй подружці, коли мені було 23, і те, як я вирішив це питання. Але у мене немає ніяких скелетів у шафі, які я хочу приховати", – розповів в одному з інтерв’ю гендиректор Apple.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here