Home Місто ”Бабичу – орден, Бутенку – нари”, – Тимчук про нинішнє й колишнє...

\”Бабичу – орден, Бутенку – нари\”, – Тимчук про нинішнє й колишнє керівництво бронетанкового заводу

170

Правоохоронні органи так і не закінчили розслідування стосовно колишнього директора Житомирського бронетанкового заводу Сергія Бутенко, звільнення якого супроводжувалося гучним скандалом.

Про це повідомляє нардеп, лідер групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в «Фейсбуці».

«Щодо феєричної «боротьби з корупцією» в «оборонці». Рік тому колишній директор Житомирського бронетанкового заводу (ЖБТЗ, спеціалізується на ремонті та модернізації БМП, хоча ремонтує і БТР) С.Бутенко був з гучним скандалом знятий з посади, проти нього порушили кримінальну справу. Незрозуміло чому на сьогодні це розслідування так і не закінчено», – зазначив Тимчук.

За його словами, на сьогоднішній день колектив заводу під керівництвом нового директора Олексія Олександровича Бабича чесно трудиться на обороноздатність України, укладені контракти з Міноборони на ремонт бронетехніки. Більше того, заводу вдалося заощадити 92 млн грн.

«В останній свій візит на ЖБТЗ я ознайомився з підрахунками бухгалтерії підприємства. Виконуючи зараз договору з Міноборони, з понад 200 млн грн отриманих на даний момент коштів, підприємство вже зекономило 92 млн грн! Яким чином? Елементарно. Нове керівництво заводу стало закуповувати комплектуючі не по схемам Бутенко, а по «нормальним» цінами, причому закуповуються ті ж самі найменування-типи-марки, тих же виробників », – розповів нардеп.

Однак такі результати заводу під новим керівництвом, за словами Тимчука, не повпливали на долю Бутенка. Він знаходиться на волі і навіть вирішує важливі питання з представниками влади в Житомирі.

«Здавалося б, ці розрахунки бухгалтерії – вже і є вирок пану Бутенко, раз слідство не може діяти самостійно. Бери ці папери, і висновок на обличчя: Бабичу – орден, Бутенку – нари. Але от невдача: пан Бутенко продовжує перебувати на волі», – підсумував Тимчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here