Home Місто Бажаючі очолити ансамбль, наркодиспансер та інтернат мають подати документи в облраду

Бажаючі очолити ансамбль, наркодиспансер та інтернат мають подати документи в облраду

286

Обласна рада оголошує конкурс на заміщення посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області:

1. Директора комунального підприємства «Фольклорний ансамбль національного обряду „Родослав”» Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освiту (магістр або спеціаліст) у галузі драматичного мистецтва та іншої розважальної діяльності, післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи в галузі культури на посадах керівників нижчого рівня не менше 5 років.

2. Директора Пугачівського дитячого будинку-інтернату Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки  (магістр, спеціаліст), післядипломну освіту в галузі управління, стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах не менше 5 років.

3. Головного лікаря обласного наркологічного  диспансеру Житомирської обласної ради.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки "Медицина", проходили інтернатуру за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з "Організації і управління охороною здоров’я", підвищували кваліфікацію (курси удосконалення, стажування, передатестаційні цикли тощо), а також мають сертифікат лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності. Стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Термін подання заяв на посади: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Житомирської обласної  ради  за  адресою:  м. Житомир,  майдан ім. С.П. Корольова, 1, каб. 115 такі документи:– заяву про участь у конкурсі;
     –  особовий листок з обліку кадрів;
     –  автобіографію;
     –  копію диплома про освіту;
     –  копію паспорта;
     –  декларацію за минулий рік;
     –  попередження про спеціальні обмеження;
     – письмову згоду на обробку персональних даних;
     –  дві фотографії розміром 6Х4 см;
     –  копію трудової книжки;
     – пропозиції кандидата щодо подальшої діяльності установи, передбаченої  її установчими документами (програма діяльності, викладена у довільній формі);
     – інші документи, передбачені чинним законодавством.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації).

За довідками звертатися за телефонами: 47-51-23; 47-51-24


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here