Головна Місто Бердичівляни без зайвого галасу пікетували «ВТБ Банк»

Бердичівляни без зайвого галасу пікетували «ВТБ Банк»

121
0

У зв’язку із ситуацією, що склалася в Україні, та подіями, які нині відбуваються в Криму, у кожному місті нашої держави щодня проходять акції протесту проти «дружніх» дій «братського» народу. Відбуваються такі і у Бердичеві.
Міські активісти вже закликали городян відмовитися від користування послугами «Сбербанку России», переставши тим самим фінансувати блокування Збройних Сил України та окупацію країни з боку РФ. Дійшла черга до відділення іще одного проросійського банку – «ВТБ Банку».

Про це повідомляє "РІО Бердичів".

Саме під стінами останнього у четвер, 13 березня, зібралися представники Самооборони, громадських організацій та політичних партій, що мають активну громадську позицію, і небайдужі мешканці міста. Роботу банку ніхто не блокував. Люди без зайвого галасу тримаючи в руках плакати, просто стали перед входом до відділення фінансової установи, прагнучи тим самим пояснити людям, які, можливо, в силу власної необізнаності користуються її послугами, що своїми вкладами вони фінансують російський бюджет та підтримують агресію стосовно України.

Директор відділення «ВТБ Банку» Андрій Пятницький вийшов до протестувальників, намагався поговорити із ними та переконати у тому, що поважає їхню громадянську позицію, але, як відповідальний працівник, повинен думати не лише за власні переконання, а й за клієнтів. Варто одразу сказати про те, що чоловіка вислухати вислухали, але конструктивного діалогу у сторін не вийшло.

Від самого початку Андрій Пятницький наголошував на тому, «ВТБ Банк» російський лише на 60%. Інші 40% – це кошти Західних компаній та інвесторів. В його українських відділеннях працюють українці, кредити та інші послуги також надаються українцям, податки надходять до бюджету України, тому про шкоду проросійського банку, на думку директора бердичівського відділення, говорити на слід. Проте, коли мова зайшла про дивіденди, які від цієї діяльності отримає Росія Андрій Пятницький делікатно промовчав. Можливо, не почув.

Протягом розмови на адресу директора «ВТБ Банку» звучали запитання з приводу того, що він, як економіст, зробив для того, щоб припинити інтервенцію Росії до України. Тим паче, що представники банку мають для цього усі фінансові важелі – вони можуть звернутися до акціонерів та таким чином спробувати зупинити російську окупацію. У відповідь на це, чоловік вкотре наголосив на тому, що вони повинні працювати у повну силу, аби не створювати незручностей для своїх клієнтів. Тоді хтось із присутніх запропонував Андрію Пятницькому, на знак підтримки протестувальників, хоча б зараз стати поруч із ними та взяти у руки плакати. Така пропозиція не знайшла відгуку. Подякувавши за «плідну» розмову директор «ВТБ Банку» попрощався із активістами та повернувся до роботи.

У відповідь на таку реакцію Андрія Пятницького люди, які залишилися стояти під стінами очолюваного ним банку, пригадали відому українську приказку «Моя хата скраю…». Пригадали і беркутівців, які також, не зважаючи ні на що, виконували свою роботу…

Із прикрістю активісти говорили й про те, що якщо не приведи Боже, до Бердичева увійдуть танки, банк скоріше за все працюватиме і надалі, тільки уже під іншим прапором. Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here