Home Місто Бердичівляни намагалися зупинити автобус з місцевими ”тітушками”

Бердичівляни намагалися зупинити автобус з місцевими \”тітушками\”

126

Сьогодні о 4:00 ранку, в районі готелю «Мірабелла» відбулася бесіда між організованими представниками бердичівських «тітушок», що відправлялися до Києва на мітинг на підтримку чинного президента на чотирьох автобусах, і молодими бердичівлянами, що вийшли подихати в чотири ранку свіжим повітрям. У ході бесіди сторони прийшли до взаєморозуміння, що їхати в Києв за 150 гривень, щоб підтримати уряд, з вини якого в місті «різко зросло безробіття, яка винна у вбивствах протестуючих, і покриває бандитів і вбивць, не правильно. Бердичівські «тітушки» погодилися не їхати – автобуси пішли порожніми.

Про це пише "Бердичів діловий".

Коли мирно дихаючі нічним свіжим повітрям громадяни від’їхали від «тітушок», вони помітили, що «тітушки» не розходяться, а чогось чекають. Громадяни повернулися до «тітушок» і стали з’ясовувати причину протизаконного несанкціонованого зібрання. З’ясувалося, що «тітушки» ошукали громадян, і все одно вирішили їхати на Київ «тому що їх з роботи виженуть». Тоді громадяни обізвали «тітушок» безсовісними і стали їх штовхати, щоб «тітушки» припинили несанкціоновані антизаконні збори. В результаті штовхання перетворилося на гру «наздожени мене».

У самий розпал «наздоганялівок» під’їхало авто з мигалками, міліціонери побачили що люди просто грають, і поїхали далі ловити злочинців. Інших спортивних змагань вночі не проходило. У Бердичеві все спокійно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here